Do 30 września trwa spis powszechny. Przypominamy o dopełnieniu obowiązku spisowego, który zrealizować można na kilka sposobów:
- przez internet (wypełniając formularz na stronie www.spis.gov.pl),
- u rachmistrza, który przyjdzie do Twojego domu lub zadzwoni do Ciebie z numeru +22 279 99 99 lub +22 828 88 88,
- dzwoniąc na infolinię spisową pod numerem +22 279 99 99,
- w najbliższym urzędzie gminy.

Mieszkańców gminy Pępowo, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 zapraszamy do skorzystania z Mobilnego Punktu Spisowego.

Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
Nadal się nie spisałeś? Nie zwlekaj, wejdź na stronę https://spis.gov.pl/ lub spisz się dzwoniąc na infolinię spisową: 22 279 99 99.
Jeśli nie spiszesz się samodzielnie, rachmistrz może zadzwonić do Ciebie z numeru 22 828 88 88 lub z numeru infolinii spisowej tj. 22 279 99 99. Może również odwiedzić Cię osobiście.

Zapraszamy mieszkańców Wielkopolski do wzięcia udziału w konkursie „Złap spis w gminie”.

W związku z rozpoczęciem pracy przez rachmistrzów telefonicznych, informujemy w jaki sposób można zweryfikować jego tożsamość:
1.Poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie rachmistrz.stat.gov.pl/
2.Poprzez kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99 , wybierz 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza.

Przypominamy o obowiązku uczestnictwa w  Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Zgodnie z jego założeniami obowiązkiem każdej osoby zamieszkującej teren Rzeczypospolitej Polskiej (także obcokrajowca) oraz Polaków przebywających poza granicami kraju jest dokonanie spisu do 30 września 2021 roku.

1 kwietnia 2021 roku rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zgodnie z jego założeniami obowiązkiem każdej osoby zamieszkującej teren Rzeczypospolitej Polskiej (także obcokrajowca) oraz Polaków przebywających poza granicami kraju jest dokonanie spisu do 30 września 2021 roku.

Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do  29 marca br.