W powszechnym punkcie szczepień w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących będzie można zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji. Wystarczy tylko przyjść w godzinach pracy punktu i zgłosić taką chęć.

Powszechny punkt szczepień działa od 29 kwietnia 2021 roku. Do tej pory, by skorzystać z jego usług, trzeba było wcześniej umówić się na konkretny termin. Od najbliższej soboty zaszczepić będą mogły się również osoby niezarejestrowane.

Wystarczy, by chętni pacjenci przyszli do hali liceum w czasie otwarcia punktu, zgłosili chęć szczepienia i wypełnili ankietę.

Powszechny punkt szczepień działać będzie w następujących terminach:

23 czerwca (środa): 8.00 – 17.00

24 czerwca (czwartek): 8.00 – 15.00

25 czerwca (piątek): 8.00 – 12.00

Powszechny punkt szczepień w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu powstał przy współpracy SPZOZ w Gostyniu oraz Starostwa Powiatowego w Gostyniu.