Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie RP dopuszcza się możliwość dokonywania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej również pocztą oraz w formie skanu przesłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku gminy Pępowo zgłoszenia przesyłać można pocztą tradycyjną (Urząd Gminy Pępowo, ul. St. Nadstawek 6, 63-830 Pępowo) oraz mailem, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA! Zgodnie z uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej nr 11/2019 z dnia 27 lutego 2019 r., na chwilę obecną prawo zgłaszania kandydatów do komisji ma pełnomocnik wyborczy: komitetu wyborczego partii politycznej, koalicyjnego komitetu wyborczego koalicji partii politycznych lub reprezentujący pozostałe komitety wyborcze utworzone w danych wyborach.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem tel. 655 736 305 lub 667 370 269.