Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne pt. Biznes na próbę czyli działalność nierejestrowa.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób, które po godzinach swojej pracy etatowej chcieliby dorabiać, ale nie chcą zakładać firmy oraz dla osób, które mają pomysł na biznes ale nie czują się na siłach prowadzić firmy oraz nie przewidują przychodów wyższych niż 1125 zł miesięcznie.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się:

- jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej?
- poznasz narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej
- jak działalność nierejestrową rozliczyć w PIT?
- jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową?

Otrzymają również narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

Spotkanie odbędzie się 17 września (wtorek) w godzinach 17:00-18:00 w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji w formularzu internetowym - https://gospodarka.gostyn.pl/Biznes_na_probe_.html lub telefonicznej 537 007 087

Serdecznie zapraszamy!