KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

Ostrzeżenie Biura Prognoz Meteorologicznych IMiGW - oblodzenie


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMiGW informuje, że od godz. 19:00 dnia 04.02.2018 r do godz. 07:00 dnia 05.02.2018 r. na obszarze województwa wielkopolskiego prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, przy gruncie od -6°C do -4°C

Prawdopodobieństwo: 90%

Wyłączenie prądu w gminie Pępowo (Sprawdź samodzielnie)
 

Obraz




Aktualności

Obrazek

Informacja WIR

Wielkopolska Izba Rolnicza informuje, że od 15 lutego do 14 marca 2018 r. rolnicy gospodarujący na areale mniejszym niż 10 ha mogą składać w biurach powiatowych ARiMR "Oświadczenia potwierdzające brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017".…

Czytaj więcej
Obrazek

Ferie w GOK Pępowo

GOK Pępowo zaprasza dzieci do spędzenia zimowej przerwy w Gminnym Ośrodku Kultury! Zapraszamy do udziału w wydarzeniach zgodnie z poniższym harmonogramem.

Czytaj więcej
Obrazek

Koncert karnawałowy

GOK Pępowo zaprasza na koncert karnawałowy Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń a także pokaz mażoretek. data: 11 luty godzina: 15:00 miejsce: hala sportowa przy boisku ,,Orlik"

Czytaj więcej
Obrazek

Koncert Krzysztofa Koniarka

GOK Pępowo zaprasza na koncert Krzysztofa Koniarka w dniu 10 lutego o godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w GOK i sklepiku prasowym p. Bożeny Kaczmarek.

Czytaj więcej
Obrazek

Przędsiębiorco ! - Ważne

Szanowni Państwo, Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finans…

Czytaj więcej