Szanowni Państwo!

Święta już za zapasem. W SWPPG jednak zapowiadają się aktywne ostatnie dwa tygodnie. Zachęcamy do skorzystania ze spotkań i szkoleń, które organizujemy dla Państwa w marcu!

Rok 2018 niesie za sobą wiele zmian. Najważniejsze z nich dotyczą ochrony danych osobowych, które zostaną wprowadzone w maju. Inne ważne zmiany dotyczą podatku VAT – najbardziej istotne czekają na przedsiębiorców w lipcu. Jak się na nie przygotować?

  1. Zaczynamy spotkaniem z przedstawicielami ZUS w Gostyniu, które odbędzie się już jutro – 20 marca (wtorek) o godz. 10.00.

Głównym tematem spotkania będą e-ZLA – elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Więcej informacji: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/477-spotkanie-z-przedstawicielami-zakadu-ubezpiecze-spoecznych.html

  1. W tym tygodniu – 21 i 22 marca (środa i czwartek) o godz. 9.00 organizujemy dla Państwa szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych „Praktyczne aspekty wprowadzania RODO”. Ze względu na ogromne zainteresowanie z Państwa strony w pierwszym terminie mamy już komplet uczestników. Ostatnie wolne miejsca na szkolenia - 22 marca (czwartek). Koszt szkolenia: 279,00zł brutto/os.

Więcej informacji oraz program szkolenia: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/478-szkolenie-qpraktyczne-aspekty-wprowadzenia-rodoq.html

  1. W ostatnim marcowym tygodniu – 29 marca (czwartek) przygotowaliśmy szkolenie „Zmiany w podatku VAT w 2018 roku”. Tematem wiodącym będzie m.in. mechanizm podzielonej płatności (split payment), odwrotne obciążenie i wątpliwości z jego stosowaniem w budownictwie oraz wiele innych zmian. Koszt szkolenia: 199,00zł brutto/os.

Więcej informacji oraz program szkolenia: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/479-szkolenie-qzmiany-w-vat-w-2018-rokuq.html

W załączniku przesyłam formularze zgłoszeniowe na szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!Załączniki: