W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Kobylin, Krobia, Pępowo i Pogorzela, Zarząd Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich
informuje o wstrzymaniu zaplanowanych odczytów wodomierzy.

W związku z tym, prosimy o własny odczyt i podanie go za pomocą formularz kontaktowego umieszczonego na stronie internetowej Związku: mzwik.com  w zakładce „STREFA KLIENTA / PODAJ STAN WODOMIERZA”.
Można również przekazać dane za pomocą telefonu lub sms/mms pod numer 887 258 887.
Wystawione faktury za wodę i/lub ścieki będą wysłane pocztą tradycyjną lub na życzenie – na podany adres e-mail.
Jak już informowaliśmy, KASA w siedzibie Związku jest nieczynna – zachęcamy do regulowania płatności za pośrednictwem przelewów bankowych w bankowości elektronicznej.

Nasze biuro w Strzelcach Wielkich jest czynne, jednak prosi się osoby zainteresowane  o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami Związku.
Mamy nadzieję, że powyższa decyzja spotka się ze zrozumieniem i przyczyni się do ograniczenia zagrożenia wywołanego koronawirusem.
Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach.

Przewodniczący Zarządu – Leszek Mikołajski